Zobrazit menu

Stínící technika

Připravili jsme si pro Vás nabídku stínící techniky pro Váš dům, byt, kancelář, rekreační objekty či podnikatelské objekty.
Výběru stínící techniky je zapotřebí věnovat větší pozornost. Dobře zvolená stínící technika dotváří celkový design exteriéru a interiéru, v naší nabídce naleznete nejen funkční stínící techniku, ale i designově zaměřené produkty.
Na naší prodejně můžete vybírat z nabídky:
Venkovních rolet, které slouží nejenom k tepelné izolaci jak v zimních tak letních měsících, ale i k ochraně majetku díky pevné konstrukci.Vzhledem k široké škále je možné navrhnout ideální barevné provedení zvyšující atraktivitu budovy.
Vnitřních textilních rolet, které díky svému estetickému vzhledu dotvářejí design interiéru. Vzhledem k pestré nabídce látek a typů lze dosáhnout takřka dokonalého sladění interiéru.
Interiérových roletek typu Den/Noc , které jsou oblíbenou novinkou v našem sortimentu. Díky široké škále barev a možnosti připevnění do stropu i do okna, je možné je dosadit do jakéhokoliv interiéru.
Vertikálních žaluzií, které díky svému rozsáhlému výběru barev a vzorků látek nabízejí mnoho nápaditých řešení pro Vás interiér.
Horizontálních žaluzií, které plní funkci moderní protisluneční i termo-izolační clony, jež zachycuje přímé sluneční světlo a umožňuje tím regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.
Sítí proti hmyzu, které jsou nejúčinnější ochranou proti všem druhům hmyzu. Díky široké nabídce barev a typů lze vybrat ideální síť pro každé okno či dveře.