Zobrazit menu

Interiérové dveře PORTA

Porta Doors a Verte-interiérové dveře

Polská firma PORTA je jedním z největších a uznávaných evropských výrobců dveří a obložkových zárubní se zkušenostmi více než 20 let. PORTA se vyznačuje vysokou kvalitou dveří, inovativním designem, certifikovanými a technicky schválenými výrobky a rozsáhlou distribuční sítí po celé Evropě. Dveře jsou nejen do obytných domů a bytů, ale i pro veřejné instituce, hotely, kancelářské budovy nebo sportovní haly.

Mezi nejdůležitější sortiment Porty patří interiérové dveře, vnitřní vstupní dveře, venkovní vstupní dveře, technické dveře, ocelové dveře, zárubně, světlíky aj. Dveře se vyrábějí v syntetických i přírodních površích.

Ocenění firmy v roce 2015 na TOP DESIGN awards za dveře PRIZMA,  Lídr v oboru truhlářství a Spotřebitelský lídr kvality.

S výběrem vhodných dveří Vám rádi poradíme na naší prodejně, kde Vám též nabídneme technické zaměření stavebních otvorů technikem s bohatou praxí v tomto oboru.    Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu zárubní dle způsobu spojení roviny zárubně s dveřním křídlem, též Vám poradíme s výběrem vzhledu dveří, který může mít různá funkční řešení podle potřeb a funkcí místností. Též s Vámi projdeme výběr typu konstrukce dveří, kterou můžete ovlivnit mimo jiné: odolnost, stupeň stability, zvukovou izolaci a termoizolaci Vašich dveří. Spolu pak můžeme vybírat různé varianty vzhledu dveřního křídla, tak aby se dveře staly funkční a harmonickou součástí Vašeho nového interiéru.

Dveře PORTA můžete vybírat z katalogu zde.

Provedeme odborné zaměření a montáž.