Zobrazit menu

Interiérové dveře KASARD a PORTA

Interiérové dveře KASARD a PORTA

KASARD je výrobním střediskem společnosti RD Rýmařov, nejvýznamnějším dodavatelem rodinných domů v České republice. Interiérové dveře KASARD proto najdete téměř ve všech jejích dřevostavbách.

Společně s dveřmi KASARD dodává také zárubně, boční a horní světlíky a světlíkové stěny.

Výroba je  především na zakázku a vždy se snaží skloubit funkčnost, design a přání zákazníka. Výsledkem jsou interiérové dveře, které pokrývají i ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

 

Polská firma PORTA je jedním z největších a uznávaných evropských výrobců dveří a obložkových zárubní se zkušenostmi více než 20 let. PORTA se vyznačuje vysokou kvalitou dveří, inovativním designem, certifikovanými a technicky schválenými výrobky a rozsáhlou distribuční sítí po celé Evropě. Dveře jsou nejen do obytných domů a bytů, ale i pro veřejné instituce, hotely, kancelářské budovy nebo sportovní haly.

Mezi nejdůležitější sortiment Porty patří interiérové dveře, vnitřní vstupní dveře, venkovní vstupní dveře, technické dveře, ocelové dveře, zárubně, světlíky aj. Dveře se vyrábějí v syntetických i přírodních površích.

 

S výběrem vhodných dveří Vám rádi poradíme na naší prodejně, kde Vám též nabídneme technické zaměření stavebních otvorů technikem s bohatou praxí v tomto oboru.    Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu zárubní dle způsobu spojení roviny zárubně s dveřním křídlem, též Vám poradíme s výběrem vzhledu dveří, který může mít různá funkční řešení podle potřeb a funkcí místností. Též s Vámi projdeme výběr typu konstrukce dveří, kterou můžete ovlivnit mimo jiné: odolnost, stupeň stability, zvukovou izolaci a termoizolaci Vašich dveří. Spolu pak můžeme vybírat různé varianty vzhledu dveřního křídla, tak aby se dveře staly funkční a harmonickou součástí Vašeho nového interiéru.