Zobrazit menu

Skleněné zástěny za kuchyňské linky

Zařídit novou kuchyni či zrekonstruovat stávající kuchyni tak, aby se stala příjemným místem Vašeho domu, bytu, kanceláře…je velmi náročné. Proto se Vám snažíme usnadnit její zařizování nabídkou skleněných zástěn za kuchyňské linky, skleněných pracovních desek, skleněných barů, skleněných mezistěn,…
Skleněné zástěny jsou v dnešní době velmi moderním prvkem interiéru, jsou hygienické, bezspárové , snadno se udržují.
Při výběru vhodné skleněné zástěny zohledňujeme celkový design interiéru tak, aby zvolené sklo bylo dominantou místnosti nebo naopak elegantně doplnilo celkový ráz interiéru. Zákazník si může vybírat z nabídky jednobarevných skel nebo naopak může přijít s vlastní grafikou, která bude na sklo použita. Proto se výběr skleněné zástěny může stát i zábavou pro celou rodinu.
Skleněné zástěny se po technickém zaměření vyrábějí na míru ze skel o tloušťce 6,8,10,12 mm. Zákazník též může volit sklo kalené, nekalené nebo bezpečností.
Při rekonstrukci stávající kuchyňské linky se nabízí i možnost překrytí starého obkladu skleněnou zástěnou bez pracného bourání.

Rozhodnete li se pro skleněnou zástěnu za kuchyňskou linku, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit na naší prodejně, kde se Vám budeme snažit pomoci s výběrem vhodného typu skla a odpovědět na technické otázky. V naší nabídce též naleznete možnost výběru skleněných mezistěn, skleněného zábradlí či skleněných otočných nebo posuvných dveří. Díky této nabídce jsme schopni sladit Váš interiér tak, aby působil vkusně a promyšleně.